Pogoda dla Warszawy
Nocny Rajd Świetlików REPLIKA to cykliczna impreza turystyczna, która dwa razy w roku (maj i padziernik) odbywa się w Górach Świętokrzyskich od 1990 r. Rajd jest kontynuacją Nocnego Rajdu Świetlików organizowanego przez Komisję Turystyki Górskiej Oddziału Stołecznego PTTK oraz Warszawski Klub Górski im. prof. Walerego Goetla jako wspórganizator do roku 1989.
Następny Rajd - Replika 53 startuje        8 maja 2020 r.                                                            Nocny Rajd Świetlików - Replika 52
  • Formularz zgłoszenia (xls) - [pobierz]
  • Karta patrolu i zgłoszenia (doc) - [pobierz]
Nocny Rajd Świetlików - Replika 51
  • Formularz zgłoszenia (xls) - [pobierz]
  • Karta patrolu i zgłoszenia (doc) - [pobierz]
Jubileuszowy
Rajd wietlików - Replika 45

Kochane wietliki!

Zbliżają się wakacje, rozjedziemy się każdy w swoją stronę . Zanim to jednak nastpi spotkamy się w Górach Świętokrzyskich. Bę dziemy razem wędrować , śpiewać w nocy przy ognisku i odpoczywać w blasku słońca za stodołą sycić oczy ulubionymi widokami. Do zobaczenia w świetle człówek!
  • Termin: 17-19.06.16
  • Start: To samo miejsce co pół roku temu. Parking przy drodze nr 752 pomidzy w Katarzyn a Krajnem Pierwszym (bliżej Krajna).
  • Koordynaty: 2051'50.2"E
  • Trasa rajdu: Trasa rajdu obejmuje dwa odcinki nocne. Pierwszy (noc z pi tku na sobot ) o d ugo ci ok. 29 km . Drugi (noc z soboty na niedziel ) o dugo ci ok. 12 km.
  •  Wpisowe: 40 z od osoby (zawiera bilet do wi tokrzyskiego Parku Narodowego). Patne gotówką na starcie.
  • Zgoszenia: mrzeczkowski68(mapa)gmail.com do dnia 14.06.16
    • Formularz zg oszenia (xls) - [pobierz]
    • Karta patrolu i zg oszenia (doc) - [pobierz]

Wasze ORGI

Rajd wietlików - Replika 44

wietliki,

wakacje za nami. Przyszed czas na jesienne nocne w drowanie. Zapraszamy was na jesienn edycj Nocnego Rajdu wietlików. W a nie teraz na jesieni obchodzimy 25 lat. Uczcijmy to razem!

• Termin: 16-18.10.15
  • Start: Parking przy drodze nr 752 pomidzy w Katarzyn a Krajnem Pierwszym (bliej Krajna)
  • Koordynaty: 5053'29.4"N 2051'50.2"E
  • Dugo trasy I noc: 26 000m
  •  Wpisowe: 30 z patne na starcie.
  • Zgoszenia: do 12.10.15 na email podany w formularzu zgoszenia.
    • Formularz zg oszenia (xls) - [pobierz]
    • Karta patrolu i zg oszenia (doc) - [pobierz]

Wasze ORGI

Rajd REPLIKA 43  /  maj 2015

Witajcie wietliki w ten p ikny s oneczny dzie

• Termin: 22-24.05.2015
  • Trasa: Meldujemy, e trasa zosta u o ona! Liczy ok 28 km. Tak jak wspominaem na FB, przejdziemy po raz pierwszy koło Klasztoru na w. Krzyżu. Dyrekcja Parku wyrazila zgodę .
  • Teren: wymagajcy, górski, skały, kamienie, błoto. Buty powinny by na odpowiednim poziomie.
  • Start: Huta Szklana, parking przy wejściu czerwonego szlaku do Świę tokrzyskiego Parku Narodowego. Start czynny od godz 22:00.
  • Koordynaty: 5051'47.9"N   2101'26.5"E
  • Google Maps: zobacz
  • Zgoszenie: Patrole prosz zg asza na mój adres e-mail w pliku Excel. Aktualny plik niebawem powiesimy na WWW. Skorzystajcie ze starego pliku dostpnego pod adresem: www.europaimy.org
    • Formularz zg oszenia  (xls) ? [pobierz ]
    • Karta patrolu i zg oszenia na (doc) ? [pobierz]
    • Regulamin  (pdf) ? [pobierz]
  • Regulamin: w kolejnym komunikacie i na WWW. Zasady zasadniczo bez zmian :)
Pozdrawiamy
Organizery

Rajd REPLIKA 42
odby si w dniach 3-5 padziernika 2014

Drodzy wdrowcy!. Jesie przysz a gwatownie i punktualnie. Li cie na drzewach coraz bardziej zach caj do robienia zdj w tych niepowtarzalnych okolicznociach przyrody. Róbmy je wi c razem, w drujc, witaj c wit odpoczywajc za stodo . Zabieramy was na kolejny 42 ju Rajd. Miejsce noclegu fantastyczne! Musicie tam by . Do zobaczenia w wietle czo ówek!
  • Termin: 03-05.10.2014, od godz 22:00
  • Start: Szkoa Podstawowa NIESTACHÓW 271
  • Jak trafi na start: przykadowa trasa z Warszawy
  • Wane: Na miejscu noclegu mamy moliwo zjedzenia ciepego posiku (odpatnie, ale tanio). Osoby zainteresowane prosz przygotowa zapas gotwki na ten cel
  • Zgoszenia: Prosz wypeni kart zgoszenia patrolu (w zaczeniu) i odesa j do mnie (ci, ktrzy tego jeszcze nie uczynili).
  • Trasa: PIERWSZA NOC: 26 km, DRUGA NOC: 12 km.
    Obowizuj buty terenowe, trasa miejscami jest bardzo podmo ka i botnista, czekaj was te strome podejcia.
  • Wicej o Rajdzie: https://www.facebook.com/NocnyRajdSwietlikow
  • Zgoszenie i dokumenty:
    • Formularz zg oszenia  (xls) ? [pobierz ]
    • Karta patrolu i zg oszenia na (doc) ? [pobierz]
    • Regulamin  (pdf) ? [pobierz]

Pozdrawiamy i do zobaczenia na STARCIE!

Organizatorzy (czonkowie PTTK, WKG):
  • Maciej Rzeczkowski: 602396903 ?  mrzeczkowski@vigo.com.pl
  • Krzysztof Kumierski: 725993822 ?  k_kusmierski@poczta.onet.pl
  • Joanna Golatowska: 507703802 ?  j.golatowska@gmail.com

Uwaga! Dane kontaktowe podane s w celach turystycznych, do kontaktw organizacji turystycznych i turystw indywidualnych. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresw mailowych i nr telefonw w celach innych ni turystyczne.
Zabronione jest wykorzystywanie tych danych do celw reklamowych, marketingowych i innych celw komercyjnych.

aktualizacja: 2014.09.25
Valid HTML 4.01 Transitional