Pogoda dla Warszawy
Nocny Rajd wietlikw REPLIKA to cykliczna impreza turystyczna, ktra dwa razy w roku (maj i padziernik) odbywa si w Grach witokrzyskich od 1990 r. Rajd jest kontynuacj Nocnego Rajdu wietlikw organizowanego przez Komisj Turystyki Grskiej Oddziau Stoecznego PTTK oraz Warszawski Klub Grski im. prof. Walerego Goetla jako wsporganizator do roku 1989.
Następny Rajd Świetlików - Replika 48
startuje 13 pażdziernika 2017 r.
Rajd Świetlików - Replika 47

Kochane wietliki!

"Wiosna witała nas inaczej niż przedtem..." jak głoszą słowa piosenki. Śnieg, niskie temperatury jedynie podniosły walory górskich wędrówek podczas których układaliśmy trasę 47ej edycji Rajdu. Trasa ułożona, zapraszamy was do wspólnej przygody!
Co nowego? Uruchomiliśmy dzienną trasę Rajdu, która startuje 6.05 z tego samego miejsca co trasa nocna dzień wcześniej. Drugiej nocy zaproponujemy wam trasę w stylu InO coraz bardziej popularnych Imprez na Orientację rozgrywanych zarówno w terenie miejskim jak i poza miastem.
Życzyny dobrej zabawy i do zobaczenia w mroku i blasku czołówek
Houk

Wasi jak zawsze
ORGI

Rajd wietlikw - Replika 46

Rajd wietlikw - Replika 45

Kochane wietliki!

Zbliaj si wakacje, rozjedziemy si kady w swoj stron. Zanim to jednak nastpi spotkamy si w Grach witokrzyskich. Bdziemy razem wdrowa, piewa w nocy przy ognisku i odpoczywa w blasku soca za stodo sycc oczy ulubionymi widokami. Myl, e to dobry plan na wsplny czerwcowy weekend'.45 weekend. Do zobaczenia w wietle czowek!
  • Termin: 17-19.06.16
  • Start: To samo miejsce co p roku temu. Parking przy drodze nr 752 pomidzy w Katarzyn a Krajnem Pierwszym (bliej Krajna).
  • Koordynaty: 2051'50.2"E
  • Trasa rajdu: Trasa rajdu obejmuje dwa odcinki nocne. Pierwszy (noc z pitku na sobot) o dugoci ok. 29 km . Drugi (noc z soboty na niedziel) o dugoci ok. 12 km.
  •  Wpisowe: 40z od osoby (zawiera bilet do witokrzyskiego Parku Narodowego). Patne gotwk na starcie.
  • Zgoszenia: mrzeczkowski68(mapa)gmail.com do dnia 14.06.16

Rajd wietlikw - Replika 44

wietliki,

wakacje za nami. Przyszed czas na jesienne nocne wdrowanie. Zapraszamy was na jesienn edycj Nocnego Rajdu wietlikw. Wasnie teraz na jesieni obchodzimy 25 lat. Uczcijmy to razem!

• Termin: 16-18.10.15
  • Start: Parking przy drodze nr 752 pomidzy w Katarzyn a Krajnem Pierwszym (bliej Krajna)
  • Koordynaty: 5053'29.4"N 2051'50.2"E
  • Dugo trasy I noc: 26 000m
  •  Wpisowe: 30 z patne na starcie.
  • Zgoszenia: do 12.10.15 na email podany w formularzu zgoszenia.

Rajd REPLIKA 43  /  maj 2015

Witajcie wietliki w ten pikny soneczny dzie!

• Termin: 22-24.05.2015
  • Trasa: Meldujemy, e trasa zosta uoona! Liczy ok 28 km. Tak jak wspominaem na FB, przejdziemy po raz pierwszy koo Klasztoru na w Krzyu. Dyrekcja Parku wyrazia zgod.
  • Teren: wymagajcy, grski, skay, kamienie boto. Buty powinny by na odpowiednim poziomie.
  • Start: Huta Szklana, parking przy wejciu czerwonego szlaku do witokrzyskiego Parku Narodowego. Start czynny od godz 22:00.
  • Koordynaty: 5051'47.9"N   2101'26.5"E
  • Google Maps: zobacz
  • Zgoszenie: Patrole prosz zgasza na mj adres e-mail w pliku Excel. Aktualny plik niebawem powiesimy na WWW. Skorzystajcie ze starego pliku dostpnego pod adresem: www.europaimy.org
    • Formularz zgoszenia  (xls) ? [pobierz ]
    • Karta patrolu i zgoszenia na (doc) ? [pobierz]
    • Regulamin  (pdf) ? [pobierz]
  • Regulamin: w kolejnym komunikacie i na WWW. Zasady zasadniczo bez zmian :)
Pozdrawiamy
Organizery

Rajd REPLIKA 42
odby si w dniach 3-5 padziernika 2014

Drodzy wdrowcy!. Jesie przysza gwatownie i punktualnie. Licie na drzewach coraz bardziej zachcaj do robienia zdj w tych niepowtarzalnych okolicznociach przyrody. Rbmy je wic razem, wdrujc, witajc wit odpoczywajc za stodo. Zabieramy was na kolejny 42 ju Rajd. Miejsce noclegu fantastyczne! Musicie tam by. Do zobaczenia w wietle czowek!
  • Termin: 03-05.10.2014, od godz 22:00
  • Start: Szkoa Podstawowa NIESTACHW 271
  • Jak trafi na start: przykadowa trasa z Warszawy
  • Wane: Na miejscu noclegu mamy moliwo zjedzenia ciepego posiku (odpatnie, ale tanio). Osoby zainteresowane prosz przygotowa zapas gotwki na ten cel
  • Zgoszenia: Prosz wypeni kart zgoszenia patrolu (w zaczeniu) i odesa j do mnie (ci, ktrzy tego jeszcze nie uczynili).
  • Trasa: PIERWSZA NOC: 26 km, DRUGA NOC: 12 km.
    Obowizuj buty terenowe, trasa miejscami jest bardzo podmoka i botnista, czekaj was te strome podejcia.
  • Wicej o Rajdzie: https://www.facebook.com/NocnyRajdSwietlikow
  • Zgoszenie i dokumenty:
    • Formularz zgoszenia  (xls) ? [pobierz ]
    • Karta patrolu i zgoszenia na (doc) ? [pobierz]
    • Regulamin  (pdf) ? [pobierz]

Pozdrawiamy i do zobaczenia na STARCIE!

Organizatorzy (czonkowie PTTK, WKG):
  • Maciej Rzeczkowski: 602396903 ?  mrzeczkowski@vigo.com.pl
  • Krzysztof Kumierski: 725993822 ?  k_kusmierski@poczta.onet.pl
  • Joanna Golatowska: 507703802 ?  j.golatowska@gmail.com

Uwaga! Dane kontaktowe podane s w celach turystycznych, do kontaktw organizacji turystycznych i turystw indywidualnych. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresw mailowych i nr telefonw w celach innych ni turystyczne.
Zabronione jest wykorzystywanie tych danych do celw reklamowych, marketingowych i innych celw komercyjnych.

aktualizacja: 2014.09.25
Valid HTML 4.01 Transitional